Długotrwałe efekty depilacji w Katowicach

Borykasz się z problemem nadmiernego owłosienia? Wszelkie specjalne preparaty, lekarstwa i inne środki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Przyjdź do Derma Lux Clinic i odzyskaj komfort życia raz na zawsze.

Lista zabiegów depilacji w Derma Lux Clinic

Depilacja woskiem u kobiet -systemem Epiloderm

Wąsik

Broda

Cała twarz

Pachy

Ramiona/przedramiona

Całe ręce

Łydki/uda

Całe nogi

Pośladki

Bikini klasyczne

Bikini brazylijskie

30 zł – 250zł

30zł

30zł

80zł

100zł

130zł

200zł

150zł

250zł

120zł

120zł

150zł

Depilacja woskiem-usuwanie owłosienia u mężczyzn

Klatka piersiowa/brzuch

Klatka piersiowa + brzuch

Plecy góra/dół

Całe plecy

Pachy

Uda/łydki

120 zł – 200 zł

120zł

200zł

120zł

200zł

120zł

150zł

Fotoepilacja/ depilacja IPL u kobiet

120 zł -175 zł

Fotoepilacja/ depilacja IPL u mężczyzn

120 zł – 200 zł

W naszym gabinecie w Katowicach spotkasz się z dwoma rodzajami skutecznej depilacji:

  • depilacja laserowa E-light – fotodepilacja polegająca na połączeniu działania światła oraz zmiennego prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Prąd płynie przez włos i cebulki (omijając skórę), silnie je nagrzewając i niszcząc. Depilacja prądem zmiennym jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia. Polecamy zwłaszcza fotodepilację bikini, czyli depilację laserową bikini klasycznego.
  • depilacja woskiem Epiloderm – Epiloderm to w 100% naturalny wosk bezpaskowy nakładany w całości na dany obszar (np. od kostki po pachwinę) i zdejmowany w jednym kawałku. Metoda ta jest bezbolesna podczas nakładania, nie podrażnia mieszków, a dodatkowe składniki zapobiegają wrastaniu włosków. Polecamy zwłaszcza wosk do depilacji pleców. Bezbolesna depilacja woskiem? U nas to możliwe!

Wybraliśmy powyższe zabiegi spośród dużej liczby innych zabiegów dostępnych na rynku, ponieważ są najbardziej bezpieczne. Stawiamy też na skuteczną i długotrwałą depilację. Dzięki nim będziesz cieszył się gładką skórą – od dziś i na długi, długi czas!

Zapraszamy na:

  • depilację nóg,
  • depilację pachwin,
  • depilację bikini (także depilację brazylijską),
  • depilację pleców,
  • oraz wiele innych.

Bikini brazylijskie – co to jest?

Brazylijska depilacja to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów depilacji bikini. Polega na całkowitym usunięciu owłosienia z miejsc intymnych. Skuteczna depilacja bikini jest wykonywana najczęściej za pomocą wosku pszczelego. Coraz częściej w naszym gabinecie wykonujemy także brazylijską depilację mężczyzn. Depilacja „bikini brazylijskie” w Katowicach dla każdego – zapraszamy!

Bezpieczna fotodepilacja i depilacja woskiem w Katowicach

Zmień swoje życie. Pozbądź się kompleksów. Żyj aktywnie – bez myśli wypełnionych obawami ze względu na nadmierne owłosienie. Sprawimy, że uporczywe włoski staną się tylko przykrym wspomnieniem, a sam problem już nie wróci. Dzięki naszej fotodepilacji oraz depilacji woskiem (także bikini) w Katowicach odzyskasz pewność siebie i poczujesz się atrakcyjny jak nigdy dotąd. A to w dodatku za niewielkie pieniądze – u nas skorzystasz z usługi depilacji już za 99 zł!

Zamień zwykłą depilację na skuteczną depilację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan skóry i aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleci najodpowiedniejszy dla Ciebie rodzaj depilacji, np. bikini. Katowice to miejsce naszego działania, ale zapraszamy osoby okolic. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!