Najskuteczniejsze zabiegi na twarz w Katowicach

Idealnie zadbana skóra? Nie tylko w reklamach. Dzięki nam może stać się rzeczywistością – chcesz to sprawdzić? W naszej ofercie znajdziesz gamę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających twarz. Twoja cera każdego dnia jest narażona na różne dolegliwości spowodowane temperaturą, używkami, dietą, ilością snu i wieloma innymi czynnikami, na które nie zawsze masz wpływ. Skóra sucha, naczynkowa, trądzikowa? Nieważne, jaki masz typ cery. Każda potrzebuje specjalistycznej pielęgnacji i każda zasługuje na tyle samo uwagi. My to wiemy, dlatego z chęcią pomożemy Ci o nią zadbać za pomocą naszych specjalistycznych zabiegów najwyższej jakości.

Lista zabiegów na twarz w Derma Lux Clinic

Glow acid therapy -skóra szara, zmęczona

150-250

Azac therapy- kwas azelainowy

od 180 zł

Kwas glikolowy dermoestetyczny

od 160 zł

Mikrodermabrazja z kwasem

od 200 zł

od 280 zł

70 zł – 100 zł

Pimple Acid Therapy – cera mieszana, tłusta

150 zł – 250 zł

ZAbieg laktobionowy -Lactobionique

130 zł – 170 zł

Szeroki wybór

Jakie zabiegi na twarz wykonujemy w naszym salonie w Katowicach?

  • nawilżające,
  • przeciwzmarszczkowe,
  • oczyszczające,
  • złuszczające skórę.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • dysponujemy fachową (nie internetową!) wiedzą zdobytą na wymagających studiach i licznych szkoleniach. Dzięki temu masz pewność, że jesteś w profesjonalnych rękach.
  • do naszych zabiegów na twarz stosujemy najwyższej jakości kosmetyki (nie wykorzystujemy żadnych tańszych zamienników!), które pozwolą cieszyć się gładką skórą na długi, długi czas.
  • działamy indywidualnie – dobierzemy odpowiedni zabieg dla Twojej i tylko Twojej skóry, ponieważ jesteś jedyna i niepowtarzalna.
  • Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan skóry i zaplanuje indywidualną kurację, aby uzyskać jak najlepszy efekt.
  • atmosfera jest ważna! Zależy nam, byś podczas wizyty w naszym salonie była maksymalnie odprężona i nic Cię nie rozpraszało. Nastrojowa muzyka, kojące zapachy i relaksacyjne kolory naszych wnętrz przełożą się na Twoje błogie samopoczucie.

Nasze zabiegi na twarz = efekty, o jakich nawet nie śniłaś

Szukasz bezpiecznych zabiegów na twarz w Katowicach? Chcesz poczuć znakomite efekty na własnej skórze? Jesteś we właściwym miejscu – zapraszamy do kontaktu! Umów się na wizytę lub dowiedz się więcej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.