Najlepsza medycyna estetyczna w Katowicach

Nowoczesna medycyna estetyczna jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiednio dobrany i wykonany zabieg oraz najlepsze preparaty dostępne na rynku dają gwarancję skuteczności bez stosowania innowacji. Zapomnij o skalpelu i operacjach. Bądź piękna dzięki kosmetologii estetycznej!

Lista zabiegów medycyny i kosmetologii estetycznej w Derma Lux Clinic

Mezoterapia igłowa-możemy poprawić wszystko!

350 zł twarz

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna- igły,które czynią cuda.

360 zł twarz

380 zł – 1100 zł

500 zł – 800 zł

400 zł – 900 zł

270 zł – 500 zł

Sukces medycyny estetycznej

Na czym polega nasz sukces? W estetyce łączymy imponujące osiągnięcia medycyny z zabiegami z zakresu kosmetologii. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego klienta i uzyskanie naturalnego wyglądu. Wiemy, że tego rodzaju wizyta może być dla Ciebie stresującym przeżyciem (zwłaszcza za pierwszym razem), dlatego dbamy o przyjemną, swobodną atmosferę. Zabiegi medyczne zawsze przeprowadza wykwalifikowany lekarz, co daje optymalny efekt i gwarancję bezpieczeństwa. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych, światowej klasy urządzeń, dzięki czemu masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Po prostu – znamy się na tym, co robimy!

W naszym gabinecie medycyny estetycznej Derma Lux Clinic w Katowicach m.in. podkreślimy w naturalny sposób walory urody, skorygujemy jej niedociągnięcia, a także opóźnimy widoczne oznaki starzenia jak najbardziej się da. W zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii w Katowicach polecamy:

  • modelowanie twarzy (wolumetria-zniwelowanie „chomików”, uwydatnianie kości policzkowych),
  • powiększanie ust,
  • redukcję zmarszczek (wypełniacze, nici PDO),
  • wampirzy lifting,
  • rewitalizację twarzy metodą mezoterapii igłowej,
  • likwidację tkanki tłuszczowej metodą lipolizy,
  • likwidację problemu, jakim jest nadpotliwość dłoni, stóp czy pach.

Efekty z kosmetologii, jakich oczekiwałeś

Szukasz sprawdzonej kosmetyki estetycznej w Katowicach? Chcesz poznać specjalistów medycyny estetycznej z prawdziwego zdarzenia? Jesteś we właściwym miejscu – zapraszamy do kontaktu! Umów się na wizytę lub dowiedz się więcej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.