Najlepsze połączenie pielęgnacji z kosmetyką dłoni i stóp w Katowicach

Dłonie i stopy są bardzo narażone na zniszczenie podczas codziennych czynności – mycia naczyń, kąpieli, ale też z powodu czynników atmosferycznych, zwłaszcza zimą. Wymagają szczególnej uwagi, ponieważ są osobistą wizytówką. Ich wygląd wiele mówi o człowieku – łatwo ocenić w ten sposób wiek osoby czy rodzaj wykonywanej pracy. Z tego względu powinny być starannie wypielęgnowane, a ich skóra – delikatna i aksamitna (wliczając w to zdrowe i błyszczące paznokcie). Mamy rozwiązanie na idealne dłonie i paznokcie!

Lista zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp w Derma Lux Clinic

120 zł

120 zł

Redukcja przebarwień na dłoniach

120 zł

350 zł

Rezerwuj

Pedicure japoński

130 zł

Rezerwuj

Thermolifting mikroigłowy falą radiową dłoni

400 zł

Rezerwuj

Zabieg parafinowy na dłonie lub stopy

70 zł

Rezerwuj

PRX t33 liftingujący kwas na dłonie

350 zł

Rezerwuj

W Derma Lux Clinic w Katowicach proponujemy szereg zabiegów:

  • nawilżających,
  • regenerujących,
  • wygładzających,
  • odświeżających,
  • SPA na dłonie lub stopy,
  • przeciwstarzeniowych (np. Hyaluro C-Peel)
  • manicure i pedicure zarówno tradycyjnymi lakierami, jak i też lakierami hybrydowymi (klasyczny, japoński, biologiczny oraz dla panów).

Wybraliśmy powyższe zabiegi spośród dużej liczby innych zabiegów dostępnych na rynku, ponieważ przynoszą najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Od teraz nie musisz wybierać się osobno do SPA, a osobno do kosmetyczki. W jednym miejscu zadbasz o zdrowie oraz wygląd swoich dłoni i stóp. Oszczędzasz czas, energię i pieniądze!

Nie zaniedbuj swoich dłoni i stóp, ponieważ są tak samo ważne jak twarz czy inne części ciała. Pokazujesz je nie tylko latem, dlatego warto postawić na regularną pielęgnację przez cały rok. Podpowiemy Ci, w jaki sposób dbać samodzielnie o swoje stopy i dłonie (nie tylko manicure i pedicure), aby zawsze cieszyły się nienagannym wyglądem!

Postaw na sprawdzony gabinet kosmetyczny z Katowic

Zapraszamy do naszego gabinetu. Dobierzemy odpowiedni zabieg, aby Twoje dłonie pozostały piękne i młode, a stopy zadbane. Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan skóry i zaplanuje indywidualną kurację, aby uzyskać najlepszy efekt. Co wybierasz – SPA, manicure, a może pedicure? Katowice to miejsce naszego działania, ale zapraszamy osoby z całego Śląska. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!