Najlepsze połączenie pielęgnacji z kosmetyką dłoni i stóp w Katowicach

Dłonie i stopy są bardzo narażone na zniszczenie podczas codziennych czynności – mycia naczyń, kąpieli, ale też z powodu czynników atmosferycznych, zwłaszcza zimą. Wymagają szczególnej uwagi, ponieważ są osobistą wizytówką. Ich wygląd wiele mówi o człowieku – łatwo ocenić w ten sposób wiek osoby czy rodzaj wykonywanej pracy. Z tego względu powinny być starannie wypielęgnowane, a ich skóra – delikatna i aksamitna (wliczając w to zdrowe i błyszczące paznokcie). Mamy rozwiązanie na idealne dłonie i paznokcie!

Lista zabiegów pielęgnacji dłoni i stóp w Derma Lux Clinic

110 zł

Pedicure japoński

130 zł

Rezerwuj

ThermoLifting dłoni

100 zł

Rezerwuj

Zabieg parafinowy na dłonie lub stopy

60 zł

Rezerwuj

W Derma Lux Clinic w Katowicach proponujemy szereg zabiegów:

  • nawilżających,
  • regenerujących,
  • wygładzających,
  • odświeżających,
  • SPA na dłonie lub stopy,
  • przeciwstarzeniowych (np. Hyaluro C-Peel)
  • manicure i pedicure zarówno tradycyjnymi lakierami, jak i też lakierami hybrydowymi (klasyczny, japoński, biologiczny oraz dla panów).

Wybraliśmy powyższe zabiegi spośród dużej liczby innych zabiegów dostępnych na rynku, ponieważ przynoszą najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Od teraz nie musisz wybierać się osobno do SPA, a osobno do kosmetyczki. W jednym miejscu zadbasz o zdrowie oraz wygląd swoich dłoni i stóp. Oszczędzasz czas, energię i pieniądze!

Nie zaniedbuj swoich dłoni i stóp, ponieważ są tak samo ważne jak twarz czy inne części ciała. Pokazujesz je nie tylko latem, dlatego warto postawić na regularną pielęgnację przez cały rok. Podpowiemy Ci, w jaki sposób dbać samodzielnie o swoje stopy i dłonie (nie tylko manicure i pedicure), aby zawsze cieszyły się nienagannym wyglądem!

Postaw na sprawdzony gabinet kosmetyczny z Katowic

Zapraszamy do naszego gabinetu. Dobierzemy odpowiedni zabieg, aby Twoje dłonie pozostały piękne i młode, a stopy zadbane. Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan skóry i zaplanuje indywidualną kurację, aby uzyskać najlepszy efekt. Co wybierasz – SPA, manicure, a może pedicure? Katowice to miejsce naszego działania, ale zapraszamy osoby z całego Śląska. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!