Bezpieczne zabiegi laserowe w Katowicach

Niechciane owłosienie, zmiany trądzikowe, przebarwienia na dłoniach i twarzy czy rumień na policzkach? Zlikwidujemy to wszystko! W Derma Lux Clinic w Katowicach wykonujemy zabiegi laserowe za pomocą lasera typu E-Light. To innowacyjna technologia oferująca najlepsze cechy dotychczasowych systemów – doskonałe wyniki bez utraty bezpieczeństwa, zminimalizowane efekty uboczne, znacznie skrócony czas gojenia się i o wiele krótsza terapia. Połączenie fal radiowych z technolgią IPL sprawdza się również w odmładzaniu skóry, tzw. fotoodmładzaniu. Zabiegi laserowe są najpopularniejszą usługą w naszym salonie – zwłaszcza depilacja laserowa, która pozbywa się zbędnych włosków raz na zawsze.

Lista zabiegów laserowych wykonywanych w Derma Lux Clinic

120 zł twarz

Twoje samopoczucie jest najważniejsze!

Jako specjaliści w zabiegach laserowych zadbamy o Twoje dobre samopoczucie podczas wizyty. Zależy nam, abyś poczuł się w pełni odprężony i zapomniał o stresie. Możesz liczyć na naszą życzliwość, empatię oraz wyrozumiałość, a jeżeli będziesz mieć jakieś obawy lub pytania, od razu nam o tym powiedz. Jesteśmy dla Ciebie – pamiętaj o tym.

Twoje korzyści z naszych zabiegów laserowych w Katowicach:

  • oszczędzasz czas, bowiem efekty widoczne np. po depilacji laserowej zostają już na stałe,
  • zapominasz o swoich problemach z owłosieniem czy cerą, więc czujesz się pewniejszy siebie – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym,
  • troszczysz się o swoje zdrowie – stres przestaje być Twoim codziennym towarzyszem,
  • unikasz bólu, ponieważ mimo swojej innowacyjności nasze zabiegi są bezbolesne i komfortowe.

Sprawdzone metody, powalające efekty

Wahasz się, czy aby na pewno skorzystać z naszych zabiegów laserowych w Katowicach? Masz wątpliwości, które chciałbyś rozwiać? Zapraszamy najpierw na wywiad, podczas której wysłuchamy Twoich potrzeb, ocenimy stan skóry oraz zaplanujemy indywidualną kurację, która pozwoli na uzyskanie jak najlepszych efektów. Wszystkie zabiegi są nowoczesne, ale sprawdzone i bezpieczne – nie musisz się więc niczego obawiać. Zaufaj nam!