Twarz 300zł
Każdy dodatkowy płat 24 karatowego złota +50 zł

Dla kogo zabieg ?
Zabieg nadaje się dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, również dla kobiet w ciąży. Łączy w sobie luksus i relaks.

Dlaczego w Derma Lux Clinic
Używamy złota przeznaczonego specjalnie do zabiegów kosmetycznych. Złoto wykorzystywane podczas zabiegu jest w płatach- cenie zabiegu jest 57mg (3 płatki) 24 karatowego złota.

Dlaczego ten zabieg?
Zabieg złotej maski generuje szereg korzyści dla zdrowia i urody. Przede wszystkim złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien kolagenowych i elastynowych oraz nie dopuszczając do dalszego spadku jędrności skóry.
Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Te właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę.
Czyste 24 karatowe złoto używane podczas zabiegu sprzyja także nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, a także jako ekologicznie czysty materiał jest bez przeszkód przyswajane przez organizm. Po zabiegu skóra promienieje wyjątkowym złotym blaskiem.

Przebieg zabiegu
demakijaż + peeling enzymatyczny ARKANA ze specjalną nanomgłą + nałożenie ampułki z kwasem hialuronowym +nałożenie płatów złota (3 płaty na zabieg)+ wnikanie jonów pod specjalną mgiełką+ wmasowanie złota

Schemat terapii
Zabieg rozpoczyna się wieloetapowym demakijażem i oczyszczeniem skóry.
Kolejnym krokiem w kierunku idealnie czystej i pozbawionej martwego naskórka skóry jest jej delikatne złuszczenie i pobudzenie krążenia peelingiem enzymatycznym z papai. W przypadku zabiegu rozszerzonego, peelingiem kawitacyjnym wzmacniamy złuszczenie, a sonoforeza ultradźwiękowa kwasu hialuronowego zapewnia optymalne nawilżenie skóry przed aplikacją płatków złota.
Następnie skórę poddaje się działaniu liposomów, które ułatwiają wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry. W tym momencie kosmetolog przechodzi do sedna zabiegu, czyli nakładania na skórę płatków czystego 24 karatowego złota i skierowania na nie strumienia nanomgły. W cenie zabiegu jest 57mg (3 płatki) 24 karatowego złota.
Na zakończenie zabiegu wykonuje się ok. 20-minutowy relaksujący masaż, podczas którego złoto zostaje całkowicie wprowadzone w skórę.

Jak 24 karatowe złoto wnika w głąb skóry?
24 karatowe złoto wnika tylko w doskonale oczyszczoną skórę. Idealne oczyszczenie zapewnione jest dzięki dokładnemu kilkuetapowemu demakijażowi oraz delikatnie złuszczającemu peelingowi enzymatycznemu z papai.
Przenikanie złota przez barierę skórną możliwe jest dzięki unikatowej nanotechnologii. Jonowa nanomgła emitowana podczas zabiegu przenika przez naskórek i dociera w głąb skóry. Jony ujemne mają właściwości przyciągania złota i transportowania go przez pory w głąb skóry.
Jony nanomgły odpowiedzialne są za korzystne dla zdrowia zwalczanie wolnych rodników, a tym samym opóźnianie procesów starzenia. Nanocząsteczki pozostają w skórze, nawilżając ja i uelastyczniając.

Częstotliwość
Zabieg można wykonać jednorazowo lub raz w miesiącu
Efekty
Wygładzona,jedwabiście gładka skóra
Przeciwwskazania oraz skutki uboczne
Brak przeciwwskazań i skutków ubocznych