Opis

Cena: 250-550zł

Zabieg Full Spectrum od Arkany to zastrzyk przeciwutleniaczy i idealne przygotowanie skóry na słoneczne miesiące. Został opracowany w świetle rosnącego narażenia skóry na stresory środowiskowe tj. stres solarny, oksydacyjny i glikacyjny. Suplementuje skórę w naturalne karotenoidy: fitoen i fitofluen, witaminę D3-like oraz enkapsułowane witaminy A, E i C . Jego działanie można przyrównać do tworzenia naturalnej tarczy ochronnej, o szerokim spektrum działania, zabezpieczającej przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i stresem oksydacyjnym.

Dla kogo? Wskazania do zabiegu:

  • pierwsze oznaki fotostarzenia skóry (zmarszczki i przebarwienia)
  • potrzeba regeneracji skóry w okresie dużego nasłonecznienia
  • skóra zestresowana, zmęczona, pozbawiona blasku
  •  prewencja przed starzeniem glikacyjnym oraz skutkami technologiczno-urbanistycznego stylu życia, niwelowanie skutków stresu solarnego i oksydacyjnego

Rekomenduje się wykonanie serii 5-10 zabiegów w odstępach 10-14 dni. Zabieg można wykonać też bankietowo w celu odświeżenia skóry i nadania jej zdrowego blasku.

Zabieg pielęgnacyjny składa się z dwóch części: oczyszczania wodorowego oraz aplikacji produktów profesjonalnych, bogatych w składniki aktywne o szerokim spektrum działania.