Informacje
  • Cena: 50 zł

  • Czas trwania: 45 min

Opis
  • 30 minutowy masaż bańką chińska na wybrany obszar ciała

Już po pierwszym masażu widać zmiany, skóra jest zdrowo zarumieniona, delikatniejsza i gładsza. Zastosowanie baniek w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny daje nieocenione rezultaty. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Gumowe bańki chińskie są jednym z najpopularniejszych pogromców cellulitu. Przede wszystkim dlatego, że bańki chińskie działają szybko i skutecznie – jeśli masaże są wykonywane prawidłowo, efekty można zauważyć już po kilku zabiegach bańką chińską. Masaż taki widocznie ujędrnia skórę i sprawia, że cellulit przestaje być zmartwieniem.

Masaż można wykonać na całe ciało lub na wybrane jego partie. Bańki chińskie wykazują wysoką skuteczność w uśmierzaniu bólów kręgosłupa czy dolegliwościach mięśniowych, wywołanych na przykład intensywnym treningiem. Sesja może być okazją do relaksu i wypoczynku dla całego ciała.

Seria masażu bańką chińską obejmuje najczęściej od 5 do 10 masaży przeprowadzanych systematycznie w odstępach 2-3 dniowych.

Masaż bańką chińską – Katowice – zapraszamy