Najskuteczniejsze zabiegi dla mężczyzn w Katowicach

W Derma Lux Clinic coraz częściej odwiedzają nas panowie, dlatego stwierdziliśmy, że zasługują na osobny dział w kosmetyce. Stworzyliśmy nowoczesne zabiegi dla mężczyzn, które pozwalają zachować świeży wygląd i naturalne rysy przez długi czas.

Lista zabiegów dla mężczyzn oczu w Derma Lux Clinic

Fotodepilacja męska

od 50 zł

Leczenie łysienia-wzmocnienie włosów

Zabieg dobrany dla męskiej skóry

120 zł – 160 zł

Pielęgnacja dobrana do męskiej skóry

120 zł – 160 zł

Rezerwuj

Zabiegi przeciwstarzeniowe/odmładzające HI-TECH

od 60

Męska depilacja woskiem

od 120 zł

Manicure męski

od 35 zł

Pedicure męski

Mężczyźni! Dlaczego warto zadbać o swoją skórę?

Męska skóra jest grubsza, więc wolniej się starzeje niż kobieca. Natomiast ok. 40 roku życia proces ten przebiega szybciej, z bardziej widocznymi skutkami. Kolejnym wyzwaniem jest większa liczba gruczołów łojowych i częstsze przetłuszczanie się skóry, która potrzebuje nadzwyczaj intensywnego programu pielęgnacji. Stresujący tryb życia oraz mała ilość snu często powodują opuchnięcia i zasinienia pod oczami, a także sprawiają, że skóra jest źle odżywiona oraz traci jędrność.

Rozwiązanie dostępne w Derma Lux Clinic:

  • silnie rewitalizujące zabiegi mezoterapii – widoczna jest wyraźna poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie,
  • lifting falami radiowymi – efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawa jej elastyczności oraz gęstości, podkreślenie owalu i kolorytu twarzy.

Wysoce skoncentrowane składniki pielęgnacyjne stanowią odpowiedź na problemy z cerą mężczyzny, a ich działanie jest w stanie sprostać nawet ich największym oczekiwaniom. Dlatego nie wahaj się ani chwili – czas upływa!

Kto powiedział, że kosmetyka jest tylko dla kobiet? Nic bardziej mylnego! Bądź nowoczesny – postaw na pielęgnacyjne zabiegi dla mężczyzn. Zadbaj o siebie nie tylko dla siebie, ale także dla swojej żony, dzieci, przyjaciół czy współpracowników. Dobry wygląd w dzisiejszych czasach pomaga w osiągnięciu sukcesu – zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Sprawdź nas już dzisiaj

Zapraszamy do naszego gabinetu. Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan cery i aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleci najodpowiedniejsze dla Twojej skóry zabiegi dla mężczyzn. Katowice to miejsce naszego działania, ale zapraszamy panów z całego Śląska. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!