Informacje
  • Cena: od 800 zł

  • Czas trwania: 1 h 30 min

Opis

Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu od kilkunastu lat wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze (fillery).

Obecnie najpopularniejszą substancją stosowaną do wypełniania zmarszczek i bruzd oraz poprawy owalu twarzy tzw.wolumetrii jest kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy, zapewnia kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy, powiększania oraz modelowania ust.

Kwas hialuronowy jest czysto krystalicznym żelem– polisacharydu naturalnie występującego w organizmie, poddanego procesowi stabilizacji.

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje w odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia. Kwas Hialuronowy działa długotrwale, ale nie permanentnie.

Organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Efekt po zabiegu utrzymuje się zwykle od 6 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).

Wypełnianie zmarszczek i bruzd

W zależności od głębokości bruzdy lub zmarszczki podaje się różne odmiany kwasu hialuronowego na odpowiednią głębokość.

Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Ponieważ kwas hialuronowy wprowadza się do skóry cienką igłą, dla podniesienia komfortu pacjenta skórę przed zabiegiem należy znieczulić. Przy płytszych zabiegach nakładamy krem znieczulający na ok. 0.5godz.

Zabieg trwa do 30 min, a efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin lub kilku dni, więc pacjent  może szybko wrócić do swoich zajęć.

Zapraszamy na konsultacje z dr Jolantą Przybylską, w dniu zabiegu konsultacja bezpłatna, w innym terminie płatna 100zł.

Zabiegi u Pani doktor należy rezerwować z dwutygodniowym wyprzedzeniem

Nasuwają się jakieś pytania? Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości.