Informacje
  • Cena: 800 zł

  • Czas trwania: 1,5 h- 2 h

Opis

Niektóre osoby rodzą się z naturalnie cienkimi lub nieproporcjonalnie pełnymi wargami, podczas gdy inne stykają się z problemem pocienienia warg z wiekiem. Z upływem czasu często nad i pod ustami pojawiają się pionowe linie, a kąciki ust mogą zacząć opadać. Wszystkie z tych problemów udaje się rozwiązać w sposób bezpieczny i bezbolesny, bez konieczności operacji i nadmiernej opuchlizny.

Dr Przybylska może poprawić wygląd Twoich ust, wypełniając je, eliminując pionowe linie i niwelując opadające kąciki ust. Wśród swoich pacjentów cieszy się opinią lekarza dokonującego bardzo subtelnej i naturalnie wyglądającej korekty wyglądu ust.

Przed zabiegiem usta znieczulamy (krem Emla plus, jeśli istnieje taka konieczność znieczulenie dentystyczne), dlatego też zabieg jest kompletnie bezbolesny.

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Zabieg polecany jest zwłaszcza pacjentom, którzy wskutek upływu czasu stykają się z problemem cienkich warg, pionowych zmarszczek w okolicach ust oraz opadających kącików.

1. Modelowanie ust polega na wyrównaniu asymetrii pomiędzy górną, a dolną wargą, lub w granicach jednej wargi

2. Powiększenie ust polega na zwiększeniu objętości naszych warg, gdy są wąskie lub chcemy mieć pełniejsze

3. Nawilżenie czerwieni wargowej dot. osób starszych, u których usta z czasem zrobiły się wąskie i mają siateczkę zmarszczek

4. Poprawa konturu ust w celu spłycenia zmarszczek palacza znajdujących się wokół ust

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

Uzyskany efekt w postaci gładkich i naturalnie wyglądających ust zadowoli każdego pacjenta poddającego się temu zabiegowi. Preparat rozkłada się bowiem równo i symetrycznie, nie tworząc guzków i zgrubień.

Ile zabiegów wymaganych jest do uzyskania pożądanego efektu?

1 zabieg. Efekty utrzymują się od 6-12 miesięcy.

Przebieg

Podczas konsultacji wstępnej dr oceni Twoje indywidualne potrzeby i pożądane rezultaty oraz wytłumaczy przebieg zabiegu. Zasugeruje również, jaki wypełniacz będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego typu skóry / ciała i zapewni uzyskanie wymarzonego wyglądu.

Zabieg może przebiegać w dwóch etapach: przy pierwszym spotkaniu lekarz podaje część preparatu. Pacjentka po ok.2 tygodniach ponownie wraca do gabinetu na zabieg kontrolny, podczas którego omawiane są efekty zabiegu. Podczas tej wizyty istnieje możliwość dostrzyknięcia preparatu, o ile będzie takie życzenie. W ten sposób można zapobiec nadmiernemu powiększeniu ust w myśl zasady „lepiej mniej niż za dużo ” i zapewnić naturalny efekt.

Częstotliwość

Co 8-12 miesięcy

Przeciwwskazania

Ciąża, laktacja, zaburzenia krzepliwości krwi, ostre stany zapalne skóry.

Zalecenia po zabiegu

Unikać gorących napojów, słońca, solarium, sauny.