Maksymalnie odprężające zabiegi SPA w Katowicach

Miałeś trudny dzień w pracy? Pokłóciłeś się z bliską osobą? A może studia wyciskają z Ciebie ostatnie litry energii? Mamy na to doskonały sposób! Przyjdź do naszego gabinetu i poznaj pełnię słowa odprężenie. Zobaczysz, że już po samym wyjściu z naszego zabiegu SPA w Katowicach poczujesz się jak nowonarodzony, z nowym, lepszym nastawieniem do rzeczywistości. Wyluzuj się!

Lista masaży i zabiegów SPA w Derma Lux Clinic

Jakie zabiegi SPA proponujemy?

  • masaż odmładzający twarzy – jest wykonywany subtelnymi i wolnymi, ale tym samym świadomymi i precyzyjnymi ruchami dłoni. Dzięki niemu pozbędziesz się opuchlizny i worków pod oczami, uwolnisz toksyny, a także zniwelujesz niektóre problemy skórne (w tym zmarszczki). Ponadto masaż ten poprawia ukrwienie skóry i sprawia, że jest ona niesamowicie elastyczna i jędrna.
  • masaże relaksacyjne w Katowicach – wykonywany jest powolnymi ruchami dłoni. Posiada działanie antystresowe – pozbywa się napięcia, które gromadzi się na całym ciele. Polecamy go zwłaszcza osobom po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Pomaga w regeneracji sił i eliminuje negatywne efekty ciągłego zdenerwowania.
  • rytuały SPA na twarz, szyję i dekolt – różnorodne masaże, maseczki i peelingi pomogą Twojej skórze odzyskać młodość i witalność. Poprawią jej koloryt i ogólny wygląd. Dzięki nim znikną wszelkie opuchlizny, a zmarszczki ulegną zmniejszeniu.

Wybraliśmy powyższe zabiegi spośród dużej liczby innych zabiegów w gabinetach SPA w Katowicach, ponieważ przynoszą najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Wiemy, że w natłoku codziennych obowiązków trudno jest wygospodarować chwilę na relaks. Udowadniamy, że dla masażu relaksacyjnego czy odmładzającego w Derma Lux Clinic opłaca się przeznaczyć każdą ilość czasu!

Sprawdź nasze zabiegi na własnej skórze

Zapraszamy do naszego gabinetu SPA. Jeśli nie wiesz, na co konkretnie się zdecydować, z chęcią Ci podpowiemy, jaki wybrać masaż lub zabiegi SPA. Śląsk to miejsce naszego działania – Katowice oraz miasta ościenne. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!