Informacje
  • Cena: 70 zł – 90 zł

  • Czas trwania: 40 min

Opis

Długotrwałe efekty depilacji woskiem bikini w Katowicach

Borykasz się z problemem nadmiernego owłosienia w okolicy miejsc intymnych, tzw. bikini? Jak do tej pory żadna depilacja nie przynosiła oczekiwanych rezultatów? Przyjdź do Derma Lux Clinic i odzyskaj komfort życia raz na zawsze!

Depilacja woskiem Epiloderm

Epiloderm to w 100% naturalny wosk bezpaskowy nakładany w całości na dany obszar miejsc intymnych i zdejmowany w jednym kawałku. Metoda ta jest bezbolesna podczas nakładania, nie podrażnia mieszków, a dodatkowe składniki zapobiegają wrastaniu włosków. Idealnie nada się do depilacji bikini klasycznej. Bezbolesna depilacja woskiem bikini? U nas to możliwe!

Bikini klasyczne – co to jest?

Depilacja bikini klasyczne oznacza depilację jedynie włosów znajdujących się na pachwinach (do linii majtek) oraz na ścieżce. Skierowana jest do osób szczególnie wrażliwych na ból, nieśmiałych lub mających przeciwwskazania do innych rodzajów depilacji.

Zamień zwykłą depilację na skuteczną depilację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan skóry i aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleci najodpowiedniejszy dla Ciebie rodzaj depilacji. Katowice to miejsce naszego działania, ale zapraszamy osoby okolic. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!