Długotrwałe efekty depilacji w Katowicach

Borykasz się z problemem nadmiernego owłosienia? Wszelkie specjalne preparaty i różne środki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Przyjdź do Derma Lux Clinic i odzyskaj komfort życia raz na zawsze.

Lista zabiegów depilacji w Derma Lux Clinic

70 zł – 90 zł

100 zł

60 zł

Uda

100 zł

W naszym gabinecie w Katowicach spotkasz się z dwoma rodzajami skutecznej depilacji:

  • depilacja laserowa E-light – fotodepilacja polegająca na połączeniu działania światła oraz zmiennego prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości. Prąd płynie przez włos i cebulki (omijając skórę), silnie je nagrzewając i niszcząc. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.
  • depilacja woskiem Epiloderm – Epiloderm to w 100% naturalny wosk bezpaskowy nakładany w całości na dany obszar (np. od kostki po pachwinę) i zdejmowany w jednym kawałku. Metoda ta jest bezbolesna podczas nakładania, nie podrażnia mieszków, a dodatkowe składniki zapobiegają wrastaniu włosków.

Wybraliśmy powyższe zabiegi spośród dużej liczby innych zabiegów dostępnych na rynku, ponieważ są najbardziej bezpieczne, innowacyjne i skuteczne. Dzięki nim będziesz cieszył się gładką skórą – od dziś i na długi, długi czas!

Zapraszamy na:

  • depilację nóg,
  • depilację pachwin,
  • depilację bikini (także depilację brazylijską),
  • depilację pleców,
  • oraz wiele innych.

Zmień swoje życie. Pozbądź się kompleksów. Żyj aktywnie – bez myśli wypełnionych obawami ze względu na nadmierne owłosienie. Sprawimy, że uporczywe włoski staną się tylko przykrym wspomnieniem, a sam problem już nie wróci. Dzięki naszej fotodepilacji oraz depilacji woskiem odzyskasz pewność siebie i poczujesz się atrakcyjny jak nigdy dotąd!

Zamień zwykłą depilację na skuteczną depilację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Kosmetolog przeprowadzi wywiad, oceni stan skóry i aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleci najodpowiedniejszy dla Ciebie rodzaj depilacji. Katowice to miejsce naszego działania, ale zapraszamy osoby z całego Śląska. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!