str

O salonie


Salon kosmetyczny pod nazwą Yasumi Epil Katowice powstał w 2011 roku i zyskał sobie grono stałych i zadowolonych Klientów.

Jednakże, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i aby móc kreować zabiegi dostosowane idealnie dobrane do potrzeb naszego gościa podjęliśmy decyzję o rezygnacji ze współpracy z Yasumi.

Nowa nazwa Salonu brzmi Derma Lux Clinic, poza nazwą nic więcej nie uległo zmianie zarówno jakość naszych usług jak i podejście do Klientów jest i pozostanie na najwyższym poziomie.

Pragniemy zapewnić, że każdy kto odwiedzi nasz Salon może liczyć na indywidualne podejście, poradę i fachową pomoc ze strony wykwalifikowanych specjalistów.

O nas


Kosmetolog
Katarzyna Machulec

Magister Kometologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, swoją przygodę z kosmetyką zaczęła w 2008 roku po uzyskaniu tytuła technika usług kosmetycznych.  Od tego momentu pracuje w branży kosmetycznej i może poszczycić się z wieloma sukcesami w tej dziedzinie. Pasję i wiedzę przekazywała ucząc w szkole kosmetycznej. Stale podnosi  swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kongresach. Kosmetolog z powołania – kocha to co robi, w pracy niezwykła profesjonalistka, prywatnie  lubi podróże i dobrą kuchnię

Lekarz medycyny estetycznej
dr Jolanta Przybylska

Doświadczony lekarz medycyny estetycznej, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.Niezwykle precyzyjna ręka i poczucie estetyki.