O salonie


Salon kosmetyczny pod nazwą Yasumi Epil Katowice powstał w 2011 roku i zyskał sobie grono stałych i zadowolonych Klientów. W 2016 roku  zrezygnowaliśmy z franczyzy i zmieniliśmy nazwę salonu na Derma Lux Clinic.

Naszą misją jest edukacja klientów i najskuteczniejsze procedury zabiegowe. Dążymy do tego by klient pozbył się wszystkich problemów i poczuł się dowartościowany.

Pragniemy zapewnić, że każdy kto odwiedzi nasz Salon może liczyć na indywidualne podejście, poradę i fachową pomoc ze strony wykwalifikowanych specjalistów.

O nas


Kosmetolog
Katarzyna Machulec

Magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, swoją przygodę z kosmetyką zaczęłam w 2008 roku po uzyskaniu tytułu technika usług kosmetycznych.  Od tego momentu pracuję w branży kosmetycznej i mogę poszczycić się wieloma sukcesami w tej dziedzinie. Pasję i wiedzę przekazywałam ucząc w szkole kosmetycznej. Stale podnoszę  swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kongresach.

Specjalizuję się w kosmetologii estetycznej- powiększanie ust, kuracje przeciwtrądzikowe oraz redukcja blizn i rozstępów. Kosmetolog z powołania – kocham to co robię, prywatnie  lubię podróże  i dobrą kuchnię.

W 2021 r.  ukończyłam odnowę psychobiologiczną uzyskując tytuł ” Trenera Zdrowego stylu życia”. Pozwala mi to na holistyczne spojrzenie na problem mojego klienta.

Kosmetolog
Kinga Kowal

Magister kosmetologii, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbiam „trudne” przypadki. Kosmetologia pielęgnacyjna to moja pasja- ocenię stan skóry, ułożę plan pielęgnacji i wprowadzę najskuteczniejszą terapię. Specjalizuje się w męskiej pielęgnacji.