Kupon o wartości 25 zł

Wypełnij poniższy formularz swoimi danymi i zapisz się do newslettera, a na maila otrzymasz voucher o wartości 25 zł do wykorzystania w naszym gabinecie.

  *Administratorem Państwa danych osobowych jest DERMA LUX CLINIC KATARZYNA MACHULEC z siedzibą przy ul. Zawiszy Czarnego 2; 40-872 Katowice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@dermaluxclinic.pl. Więcej na ten temat polityka prywatności.

  Regulamin

  1. Jedna osoba może zrealizować maksymalnie 1 voucher.

  2. Podczas telefonicznej lub mailowej rezerwacji terminu wizyty z voucherem należy podać dane wpisane podczas wypełniania kuponu.

  3. Przy realizacji vouchera należy okazać dowód osobisty.

  4. Voucher upoważnia do zniżki na dowolnie wybrany zabieg o wartości cennikowej przekraczającej 120zł

  5. Wartość kuponu można wykorzystać na dowolny – pierwszy na danym obszarze lub nowy zabieg w gabinecie.

  Przykład: Klient wykonywał w gabinecie jedynie zabiegi fotoodmładzania twarzy. Zgodnie z regulaminem promocji nie może wykorzystać kuponu na zabieg fotoodmładzania twarzy, ale może zrealizować go na fotoodmładzanie wszystkich innych innych obszarów z wyjątkiem twarzy oraz wszystkie inne zabiegi z oferty gabinetu, również zabiegi na twarz.

  6. Voucher nie może zostać wykorzystany jako zniżka na zakup Bonu Podarunkowego.

  7. Voucher nie łączy się z innymi promocjami. Voucher łączy się wyłącznie z regularnymi cenami zabiegów.

  8. Maksymalny termin realizacji vouchera miesiąc po wypełnieniu kuponu.