Bon upominkowy - formularz zamówienia

Zaproszenia w formie bonów podarunkowych do gabinetu Derma Lux Clinic są jedną z najwyższych form wdzięczności. To niewątpliwie ekskluzywny i nietuzinkowy prezent, który każdy obdarowany odbierze jako szczery gest podziękowania.

Przygotowujemy elegancko opakowane i gotowe do wręczenia bony podarunkowe. Wartość bonu może być dowolna, a w zależności od ustaleń może być widoczna lub niewidoczna dla Obdarowanego. Bony możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa.

Formularz zamówienia bonu upominkowego
 • Bony upominkowe w formie ekskluzywnych, imiennych zaproszeń, gotowe do wręczenia
 • Idealne na każdą okazję
 • Doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów
 • Jesteśmy elastyczni: oferujemy zaproszenia dedykowane na konkretny zabieg lub zaproszenia wartościowe, określając kwotę do dowolnego wykorzystania
 • Oferujemy najlepszej jakości usługi i kosmetyki w rozsądnych cenach. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia do odnowy biologicznej i pielęgnacji

Regulamin nabywania i realizacji bonów upominkowych dostępny jest tutaj.

Bony można kupić na 3 sposoby. Wybierz dla siebie najdogodniejszą formę.

 1. Przyjdź do salonu Derma Lux Clinic, wspólnie dobierzemy zabieg lub kwotę zabiegu i wypiszemy elegancki  bon podarunkowy na miejscu.
 2. Kliknij ikonkę „kup online”, następnie kwotę bonu podarunkowego, przeniesie Cię na stronę płatności online. Bon otrzymasz na maila wskazanego podczas transakcji.
 3. Możesz wypełnić formularz poniżej i odebrać bon na miejscu w salonie lub wyślemy Ci go pocztą (do kwoty zabiegu należy doliczyć kwotę przesyłki, darmowa przesyłka od kwoty 400 zł). Nie zapomnij podać maila i numeru kontaktowego, ponieważ do realizacji tej formy zakupu bonu podarunkowego musimy się z Tobą skontaktować.
Dlaczego bony upominkowe do Derma Lux Clinic są idealnym prezentem?

  Forma zaproszenia

  Bon wartościowyBon na zabieg lub pakiet zabiegów

  Dane, które znajdą się na Bonie Podarunkowym (dotyczą Odbiorcy bonu / vouchera)

  Odbiór

  Osobisty w gabinecie (bezpłatnie)Wysyłka pocztą

  Dane odbiorcy  Adres, na jaki ma zostać dostarczony bon  Chcę otrzymać Fakturę VAT